А на чаиру - чарлама!
Odesa
(надежда, вера и л)
03. mart 2018. u 10.46
...каже Ђоокић у изјави после утакмице да је задовољн игром партизанских девојчица и да не би могао да тражи више од њих... јер имали су 4-5 страва шанси уз добру игру.
У праву је човек скроз, шта би више и могло да се добије од ових вансеријских играча на челу с „звечарком”Сумом у нападу и непробоооојним бедемом у одбрани - Мустафом.
Колико су партизанке биле надмоћне на терену казује и податак од 11:0 у корнерима у корист црно-бледих.У светлу ових чињеница Очекује се да ће ускоро из партизанског главног штаба потећи иницијатива да се уведу додатна правила у одигравање остатака првенства: за 3 корнера - пенал, с обзиром да досадашња(црвени картони противнику, аутоголови и у нанодкнади) нису дала очекивани учинак.