Opet
windy-chicago
(windy-chicago)
25. februar 2018. u 07.41
Već u 4 min. sudija svirao penal za ove iz rupe, protiv Spartaka. I šta bi ? balvan Pesic -- fudbaler u pokusaju -- promasio gol. Ali,, do kraja ima još dosta. Znaci, još 2-3 penala se ocekuju.

25. februar 2018. u 08.38
Ovo je i smesno i tuzno. Ovi iz rupe dali 2 gola posle faula i ofsajda, sudija se pravi lood. Prvenstvo treba pod hitno prekinuti, nema vise nikakvog smisla gledati ovu lakrdiju od fudbala.
EMILIO_GAVIRIA
(III*D*E*L*I*J*A*III)
25. februar 2018. u 10.07
pesic balvan zayebao i vaseg sumu, suma bar daje golove iz penala a ovaj ne može ni to, promasi covek penal hahahahahahahahahaha samo dobra stvar u svemu tome je sto mi nismo platili pesica milion i sesto hiljada eura hehehehehe
BGMangupuNYC
(Marketing/Sales)
25. februar 2018. u 11.11
A Vucic sto je zabio Mustafi onu golcinu..
konecenemora
(sofer aviona)
25. februar 2018. u 11.24
Vise nemamo prava da prcamo glodare...Vucic im ga i bukvalno zavukao:-)))

25. februar 2018. u 12.11
Ono, sve je bilo regularno pod parolom „igramo dok grobari ne daju go pa 100 minuta, 100 minuta, nema problema.”

25. februar 2018. u 12.55
Ne razumem sto franjevaca nema sad kad imaju argument za koji mi nemamo šta da prigovorimo...lično im ga Vucic zacvrcao...ako to nije argument ne znam koji bi bio jači!!
25. februar 2018. u 14.00
Mi smo pisali saopštenje danas,, sutra zvanicno zalba, zbog penala za Zemunci.
Fss mora da reaguje, i dodeli pobedu -- 3 boda-- nama.
25. februar 2018. u 14.01

Sreća sto je SPS još u vlasti inače bi se ugasili,imaju matore igrace ,a koji nisu malo placeni poput Stojkovica,Tosica,Ilica,Ostojica i koje niko neće kupiti,a već duguju od 20 do 25 miliona,do jeseni biće 35 kada pocnu da se još zaduzuju i uzimaju kredite,a nemaju ni svoj stadion ,jer on pripada JNA po sudskoj odluci,Napred Zvezdo
25. februar 2018. u 14.09
čak i ovaj Grobar sa Arene Sport ne moze da veruje kako ga je Mustafa primio

25. februar 2018. u 14.38
Rekoh još pre 2-3 nedelje, krenuce samaranje u JSL, trcite tumbasi po bendzose nestace još malo, dzabe pare dzabe sve, karma je karma