Komentar
Партизан - АЕК
Luca_Brasi
18. januar 2017. u 15.00
Тврда утакмица без правог ритма и течне игре. Меч не моменте делује комично јер се обе игре муче у организацији напада. Партизан шут из игре тек 33%. АЕК води захваљујући шуту за 3 поена.

33-41, Полувреме.
Luca_Brasi
18. januar 2017. u 15.01
Треба одати почаст Гробарима јер се чују цело полувреме иако њихов тим игра лоше у првом полувремену.
Luca_Brasi
18. januar 2017. u 16.04
Добра игра Партизана у 3. четвртини када се примакао на само -2 поена, али превише грешака и празног хода у задњих 10 минута, тако да губи још једну утакмицу.

Бољи од осталих Бирчевић 15 поена, 8 скокова.
toronto1
(medicina)
18. januar 2017. u 18.04
Malo ozbiljnija ekipa i nema prolaza.
Luca_Brasi
18. januar 2017. u 19.33
Торонто каква су твоја очекивања за меч са Макабијем?

Ја ево узео слободан дан сутра да гледам. Видим да су довели новог тренера и да им се враћа Квинси Милер који ће додатно растеретити остале играче у тиму. Макабију је сада свака утакмица бити ил' не бити, пошто морају побеђивати све до краја како би се нашли у плеј офу (а амбиција им је да се ове сезоне нађу у завршници). Очекујем до сада најтежу утакмицу у последњих 4-5 недеља, неће бити лако.

toronto1
(medicina)
18. januar 2017. u 20.20
Biće teska utakmica. Gledao sam Makabi i turke prošle nedelje. Makabi dobio pola kosa. Igrao je Miler, ali ne igra dosta, jer je skoro poceo da igra. Cirbes igra malo. Koliko čujem prvi plej im je povredjen, pa su doveli onog Mekela, sto je prošle godine bio kod nas da menja pleja. Ako Zvezda dobije utakmicu, onda su vrlo blizu ulasku u plej of.