Опет се зезају
CTEBA
(penzioner)
06. januar 2017. u 13.33
Утакмица је добро почела и онда у другој четвртини почињу да се зезају, као са Задром.
Могло је још толико да се не зезају.
Шта можеш наш менталитет, волеш да се зезаш, па шта би да би.
Luca_Brasi
06. januar 2017. u 13.53
Одбрана функционише сјајно. Доста украдених лопти и поена из транзиције. Литванци су сведени на само 22 поена.

Нападачки исто изванредни, како у рекету тако и са спољних позиција. Колико је Звезда разиграна говори статистика, 19 асистенција наспрам Жалгирисових 5. Такође добар офанзивни скок, где покупљено доста „отпадака.”

У сваком случају Звезда наметнула висок ритам игре који Жалгирис није у стању да прати. Плус 25 на полувремену и права рапсодија „црвено-белих” у „Жалгирис арени.”
CTEBA
(penzioner)
06. januar 2017. u 14.11
Трећа као и друга, јачи тренинг, видим иду на тројке мада их слабо убацују.
Ипак за сада сасвим сигурно.
53:31 још 4 минута.
Да су стварно играли озиљно и да је прва петорка више на терену, већ би била стотка.
Ипак добро је и овако, нек се клинци уче у утакмици а не на тренингу.
CTEBA
(penzioner)
06. januar 2017. u 14.21
61:39 после треће.
Знам да није лако играти озбиљно кад водиш са 20, 30 разлике, а са свим овим зезањем игром резерви и осталог, без икаквог проблема 22 разлике.
CTEBA
(penzioner)
06. januar 2017. u 14.42
Завршено 77:61
При крају звезда више није ни играла, ови се убише да смање резултат колко толко, али сасвим лагано одиграно.
Luca_Brasi
06. januar 2017. u 14.56
У другом полувремену је Звезда играла онолико колико је било потребно да се одржи предност и мирно уђе у завршницу утакмице.

Лазић је био одличан у оба правца игре. Симоновић игра сезону живота, и не сећам се кад је имао бољи постотак шута ван простора 6.75. Тим делује снажно на свим позицијама, од бековског пара до центарске линије. Победити овако убедљиво Жалгирис у сред Литваније не може свако.

Звезда је сада 7. на табели, са истим скором победа/пораза као Дарушафака и Ефес, док Панатинаикос бежи за 2 бода. Уколико настави да пружа партије на овом нивоу, реално је очекивати да се нађе у разигравању, и са правом може да стреми ка највишем циљу, јер су утакмице против Макабија, Реала, и ЦСКА показале да је овај тим у стању да победи свакога.
toronto1
(medicina)
06. januar 2017. u 15.42
Rece neko ko bolje zna kosarku od svih nas ovde, da je ovoj Zvezdi dosta da odigra atomsku odbranu 5,6 minuta, mada ja mislim da treba vise, da resi utakmicu. Ostalo su nijanse. Bravo Zvezdo i hvala za pobedu na ovaj sveti dan.
Kenny
06. januar 2017. u 16.00
Bas lep poklon.

Razvalili su ih za istorijske udzbenike.

Koliko sam čuo igramo sve ostale kod kuce, jel to tačno ?

toronto1
(medicina)
06. januar 2017. u 17.15
Znam samo da je sledeća u Beogradu protiv Fenerbahce, a posle toga u Tel Avivu protiv Makabija.
Kenny
06. januar 2017. u 18.10
Aha. Ok znači da sam precuo na tv-u.

Slava vecno Toronto u svakom slučaju.
Luca_Brasi
06. januar 2017. u 19.04
Та утакмица против Фенербахчеа је јако важна, јер Фењер бежи Звезди 2 победе. Имају скор 10-6, Звезда 8-8. Победом би Звезда отворила пут међу првих 5. Утакмица се игра у „Пиониру”. Након тога следе гостовања Макабију и Таукерамици, где би ваљало направити барем један „брејк”.

toronto1
(medicina)
06. januar 2017. u 19.18
Ove godine smo dobijali timove koje nismo do sada, pa bi bilo lepo da se dobije i Fener. Igracki su jači od nas, ali su danas jedva dobili Milano.
RAJAVA
(Crno-beli)
06. januar 2017. u 23.20
Igrate brate prelepu kosarku.Svaki ljubitelj ovog sporta,bez obzira na navijacku opredeljenost mora to priznati.Odbrana,savrsenstvo,...Zasluzili ,Final 8„,a posle je sreća.Još jednom ”čestitam„Srećno!”
Kenny
06. januar 2017. u 23.42
Toronto, da, da, da, ja sam totalno operisan od kosarke. Sad sam pogledao raspored ima još 10 plus kola :)))

Rajava, slava vecno sto imaš ljudskosti u sebi.

Jel si primetio kako skoro niko izuzev po koji pastir i coban ne postavlja konstantno topike o vama ili u svakoj svojoj pobedi proziva konstantno kao sumanut ?