Cestitke kosarkasima Zvezde
toronto1
(medicina)
21. oktobar 2016. u 16.45
Cestitke za prvu pobedu u Evroligi i to u sred Istanbula. Steta sto izgubismo dobijenu utakmicu prvog kola, ali ova danasnja pobeda je lek na ranu. Sledeće nedelje dve utakmice u dva dana, Barcelona kod kuce i Panatinaikos u Grckoj.
Mister_No
21. oktobar 2016. u 19.23
Добро си ме напоменуо. Цео дан сам на послу, потпуно сам заборавио да играмо данас.

Ево гледам снимак. Мекан почетак и 30 примљених поена у првих 10 минута. У нападу једини расположен Симоновић, 10 поена.
toronto1
(medicina)
21. oktobar 2016. u 19.35
Gledam i ja snimak. Nisam ni ja gledao direktno. Isti razlog. Galatasaraj devet stranaca, mislim sedam amera. Sto je puno puno je. Svidja mi se kako se Bjelica bori.
Mister_No
21. oktobar 2016. u 20.01
Кузмић и Бјелица, не сећам се кад смо имали потпунију центарску линији.

Много боља одбрана у другој четвртини. Није било превише лаких поена за Турке. Прорадила је пик игра у нападу, а тројке за сада шутирамо изванредно (67%). Такође шут из игре солидан, 40%.

Нерешено на полувремену, 47:47. Идем направити капућино па да уживам у победи у другом полувремену. Свиђају ми се дресови које носимо вечерас. Сјајан дизајн, ништа упадљиво нити пренаглашено, а опет делују отмено и луксузно. Од '98 и оних црвених дресова нисмо носили бољу опрему. Не знам какав је тон код тебе, али ови Турци урлају као праве бусунџије.
toronto1
(medicina)
21. oktobar 2016. u 20.16
Sad divljaju jer smanjuju razliku. Čim izadje Jovic frka. Treba nam jedan plej i centar i onda će stvarno biti odlicna ekipa.
toronto1
(medicina)
21. oktobar 2016. u 20.22
Kad je Dzenkins poceo da snima reklame za nasu tv?
Mister_No
21. oktobar 2016. u 20.34
Доста грешака у задњих 10-ак минута и сада Галатасарај има предност од 3 поена.

Дозволили смо им да се разиграју. Треба успорити ритам игре, јер управо када само организовали нападе на ниском посту са сигурним пасовима стварали смо разлику.
Mister_No
21. oktobar 2016. u 20.50
Нисм видео рекламу. Џенкинс је психолошки пао, тј. подлегао атмосфери.

Превише офанзивних скокова за Галату и доста продатих лопти Звезде, што само показује колико нам је пала концентрација у завршним минутама.

Ипак меч на једну лопту, добар пик на кузмића и поени из транзиције, и ето опет предности за нас. Добро смо одиграли одбрану задња 2 минута и то се исплатило. Делујемо као озбиљан тим. Кад играмо у АБА лиги, надам се да није опет понедељак?