Према кладионицама немамо велике шансе за победу.

Serbia3.00 2.90 2.80 2.95 3.00 2.80 2.88 2.87 3.00
Mister_No
(Bonelli editore)
14. октобар 2020. у 13.30
Претходна Лига нација је водила на ЕП. За шта се игра овај нови циклус тог такмичења? Да ли само због делегирања и промоције ко ће у коју (по квалитету) групу за следећи циклус? Тренутно смо у групи Б али ће нам бити лакше да се (ако испаднемо) пласирамо на неко такмичење из Ц групе где су лакши противници.

У сваком случају види се да смо неозбиљно приступили такмичењу од самог почетка, и да смо фокусирани на бараж.
14. октобар 2020. у 14.29
Да признам,
о новој лиги нација не знам превише.
Није ми јасно зашто би то било мање важnо од неког другог такмичења.
TC-64
14. октобар 2020. у 14.34
Možda je ova druga Liga nacija neka precica do Svetskog prvenstva, o zna! U svakom slučaju od početka ovog takmicenja se vidi visok stepen qurcobolje kod naših graca.To je prekinuto pobedom protiv Norveske, a obnovljeno bezveznim i nepotrebnim porazom protiv Madjarske. Tako da veceras nemam pojma šta da ocekujem!
14. октобар 2020. у 15.33
Vodimo 1-0 posle prvog poluvremena. Solidno igramo.
Mister_No
14. октобар 2020. у 15.43
Сјајан центаршут Михајла Ристића. Изданак Звездине школе фудбала је превага на нашу страну у првом полувремену.
14. октобар 2020. у 16.04
Какав Митровић. Најзаслужнији за гол је Ф. Ђуричић. Примисмо гол преко МИленковића.
TC-64
14. октобар 2020. у 16.08
Kažem ko je dao gol. Djuricic je takođe zasluzan. I Risric kod prvog gola.
14. октобар 2020. у 16.37
Prvo sut Kolarova pod precku, a onda golman hvata zivu loptu na golliniji! I na kraju Vlahovic promasuje u pm i ostaje 2-2!! Šta smo promasili auuu covece!!Sve u dva minuta!
Mister_No
14. октобар 2020. у 16.44
Тумбаковић нас је упропастио изменама. Битније му да испуни жеље Рамаданију од резултата. Изводи најрасположеније играче (Ристић, Ђуричић, С. Митровић) и свесно препушта игру Турцима. Због пара и личног интереса жртвују углед репрезентације и земље коју репрезентују.

Сергеј одиграо одлично као против Норвешке, и по мени наш најбољи појединац уз Ђуричића и Ристића. Имамо играче али немамо тим и руководство које ће да искористи потенцијал.
TC-64
14. октобар 2020. у 16.48
Ne shvatam zašto je izveo ovu trojicu i koji će mu qurac onaj Vlahovic. Ono je debil nad debilima.
Mister_No
14. октобар 2020. у 16.49
ТЦ, шта очекивати кад су од државног тима направили сточну пијацу где менаџери одлучују ко ће колико минута да проведе на терену. Да имамо правог селектора ово би добили са 3 гола разлике, и већ би били на прагу пласмана у А групу. Овако просипамо бодове и време због чега никад ништа значајније нећемо остварити.
TC-64
14. октобар 2020. у 16.58
Zato sam se ja i nervirao zbog onog bezvezog poraza od Madjarske. Zašto ovaj tim nije igrao pre neki dan? Zašto? Tim koji je dobio utakmicu u Norveskoj nije trebalo menjati i te madjare bi dobili.Potpuno je idioski bilo izgubiti tu utakmicu kao i propustiti ovako dobru priliku da se ovo veceras dobije! Ali ocigledno su ovde druge igre u pitanju!