11. октобар 2020. у 14.47

Možemo li da ponovimo dobru idr od pre nekoliko dana videcemo veceras. Ima promena u timu.
TC-64
11. октобар 2020. у 15.09
Kako smo poogli madjarima da daju gol pa to je neverovatno! Kakva glupost! Znaci u odnosu na prošlu utakmicu mnogo losija igra, plus sto je promenjeno 6 igrača. Ovo kao da Se ponavlja losa igra od ranije.
TC-64
11. октобар 2020. у 15.34
Poluvreme 1-0 za Madjarsku GAcinovic kao da se potrudio da napravi grešku posle koje je primljen gol! Nemam drugi izraz! Inače veoma losa igra celog tima.
TC-64
11. октобар 2020. у 16.03
Gacinovic se okliznuo sam ispred golmana i poslao loptu u nebo. Imao je sansu da se iskupi za onu grešku iz prvog poluvremena.
TC-64
11. октобар 2020. у 16.38
Sami smo krivi za svoje igre. Kao sto sam rekao pre prošle utakmice, sve zavisi samo od nas. Da nas onakva budjava Madjarska pobedi i to u Beogradu,to je stvarno strasno! Ne znam cemu tolike promene u sastavu, ali ova i prošla utakmica su nebo i zemlja! Sramota ništa drugo!
Stari-vuk
11. октобар 2020. у 16.54
Vezni red nadigran od Madjara.U prvom poluvremenu Gudelj,Luka Milivojevic,Ljajic,Gacinovic i Tadic 5 igrača u sredini terena nisu napravili jednu krstenu akciju tako da je Jovic ostao izolovan bez lopti koje bi mogao da upotrebi.Taktika sa tri centarhalfa u zadnjoj liniji a bez klasicnih bekova ocigledno nema perspektivu u nasem timu.Mladenovic za 90 minuta salje jedan centarsut i to u zadnjem minutu utakmice ...desnog beka nismo ni imali.Vlahovica nisam gledao od kako je otisao iz Partizana ali me je prijatno iznenadio.Za kratko vreme koje je proveo u igri imao je tri sanse od toga jednom pogodio stativu.Radonjic pogubljen u svemiru,obično kasacko grlo sa jedim jedinim driblingom koji je naucio još u pionirima Partizana.Golman skoro da nije imao posla i ono sto je imao odradio je dobro.
semperaliquem
12. октобар 2020. у 05.39
Чудно.
Нисам присталица теорија завере али
пре грешке Гаћиновића била је још једна слична где су Мађари промашили празан гол.
Као да се неко трудио да неспособним Мађарима олакша посао?!?!
После 0:1 није више било таквих грешака!?!
TC-64
12. октобар 2020. у 06.38
Znaci neverovatna glupost cele odbrane. PoglEdajte samo reakciju Rajkovica pre gola. Nerazumem koji im je qurac?
geronimo
12. октобар 2020. у 08.55
Превише се узрујавате.Битно је Шкоте добити па да се иде на ЕУРО.
TC-64
12. октобар 2020. у 09.26
Bitna je svaka utakmica.Naravno da se nerviram kada izgubimo od Madjarske i još kuci! Prosl godine sam slusao celu jesen kako je bitna samo Zvezdina utakmica u poslednjem kolu u Atini i na kraju smo i nju izgubili!!!! Ne podnosim takvu logiku!!!Juče smo sami sebe pobedili!!!