Odesa
(надежда, вера и л)
05. август 2020. у 12.38
..ојхаааааааа !!!
2:2 ...петнаестак минута пре краја ал` у последњим минутима се очекује „праведни” пенал за decke franjevacke
Odesa
05. август 2020. у 12.44
...хахаха, 3:2 за пазарце, ојхааааааааааааааааа !!!
Аутогоооол, тооо Милетићу, фрњевачки тићу...
Ееее то је правда, хахаха !!! Компензација за онај лоповски пенал из прошлог кола.
Е сaд је судија баш на мукама, терба добрано продужити игру и досудити чак два пенала за franjevce.
Moже ли то овај судијски глодар !!!???
Odesa
05. август 2020. у 12.58
анализа утакмице...нанананаааааааааааааааа :))))))))))))))
Mister_No
(Bonelli editore)
05. август 2020. у 12.59
Чим се суди поштено, Партизан губи бодове. Мада и овде мислим да је други гол Партизана био мали офсајд.
TC-64
05. август 2020. у 13.04
pa naravno čim je sudjenje normalno, ne mogu da pobede. To je i poenta. Ogoliti ih nacisto!!! I sad smo ponovo mi krivi je li postenjacine??? D ali vam je Zvzeda ponovo kriva sto ste izgubili?????
profiterПорука негативно оцењена. Покажи

profiter
05. август 2020. у 13.18
Pobedio pa šta
Važno je da ste vi zadovolji,nije bilo penala za Partizan necete pisati zalbe fss-e
A sto je bio penal za np
Odesa
05. август 2020. у 13.33
хехехе, ми задовољни а...ви ?
Mister_No
05. август 2020. у 13.50
Спиридоновић не престаје да тресе мреже противника. Ц. Звезда - Раднички 2:0, полувреме. +3 у односу на Партизан још на самом старту првенства. :)