Manekeni
BGMangupuNYC
(derem Franjevce)
10. октобар 2019. у 15.43
Za sada na poluvremenu 0-0 imali smo precku i to je to ovima ponisten gol zbog faula ali mnogo opasniji.
Inače nisam znao gde se igra u početku dok nisam skontao nove stolice na stadinu Napretka, stadion izgleda bas odlično sad (ima tu još pola stolica da se zamene) ali dobar semafor, nova trava, osvetljenje bas je lepo videti dobre stadione van Beograda
TC-64
10. октобар 2019. у 15.45
Stalno pricam da ima dobrih stadiona u Srbiji ali nema šta da se gleda. Ako se nastavi ovako neće niko ni gledati. Reprezentacija u Krusevcu nije bila sto godinai opet samo do pola napunjen stadion.
10. октобар 2019. у 16.03
iako sam bio iznenadjen u početku sto je stadion polu prazan ipak je to prava odluka posto ovi ništa ama bas ništa nisu pokazali, bolje da je Napredak danas igrao, nases balerine (koje imaju igrača vise od 52 minuta) ne mogu ni da prdnu... hahahaha ovo je stvarno komendija
TC-64
10. октобар 2019. у 16.14
Sledeći put treba da igraju u Surdulici, tda će biti pun stadion. Znaci dodjemo do sesnaesterca i onda bukvalno vratimo loptu golmanu.
A i ako lopta slučajno udje u 16 nnijednom je niko nije prihvatio. Nešto neverovatno.
Dalje ebem mater onome ko jed dozvolio da Nova S tv prenosi utakmice reprezentacije pa moram da tražim prenos preko soccer strems i da slusam engleskog komentatora. Ne znam da li i u jednoj zemlji na svetu postoji da nacionalna tv ne prenosi utakmice svoje reprezentacije ili makar Arena!?
TC-64
10. октобар 2019. у 16.23
Uopste se ne pimecuje da imamo igrača vise jer nemamo pojma!
Nisam video jedan centarsut u 16 da valja! Vezare!
iako se slazem sa tobom bolje je sto nema prenosa ovo je smor najveci evo ja sam zaspao gledajuci ove naše mucenike, ja mislim da bi možda trebalo da sudija iskljuci još jednog igrača Paragvaja pa bi možda onda imali nekakve sanse
TC-64
10. октобар 2019. у 16.28
A sudija iz Slovenije je posebna prica. Covek se zove Nejc Kajtazovic. Klasicna kombinacija loja iz Bosne i neke Slovenke.
TC-64
10. октобар 2019. у 16.31
Ne znam samo šta se htelo ovom utakmicom? Već znamo da nemamo veze s vezom sad se to samo potvrdilo kao i da ne znamo da damo go. Ma neumemo da igramo uopste. Ovo je totalna bezvezarija od igre.
TC-64
10. октобар 2019. у 16.33
Rockov brani poslenjih par minuta. Imamo još jednog golmana debitanta.
Inače engleski komentator se smeje na poteze naših igrača bezmalo na svakih nekoliko minuta.
10. октобар 2019. у 16.34
i glavonja ga daje u 88-minutu kakva uzasna utakmica ovo smo trebali da izgubimo...